Aquapark Plavecký bazén Střešní bazén Atrakce Posilovna
Úvodní strana

Aquapark Kohoutovice

20.10.2017, pátek
střešní bazén zavřen wellness zavřeno
otevřeno do 21:30 poslední vstup 20:45

Rady pro návštěvníky

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁKLADNÍHO VSTUPU

Uhrazené vstupné vám umožňuje využít všechny bazénové části areálu (všechny vnitřní bazény včetně kryté vířivky a dětského brouzdaliště, a v případě letního provozu také střešní bazén). K dispozici vám jsou všechny atrakce, tedy perličková lázeň, tobogán, divoká řeka a vodní hřib. Dále můžete využít klimatizovanou posilovnu nebo s doplatkem saunu.

V základním (i jakkoliv zvýhodněném) vstupném není tedy zahrnuta cena pouze za užití sauny, kterou je třeba uhradit zvlášť. Příplatek za jeden vstup do sauny je 50 Kč (pro držitele čipu s předplaceným kreditem 40 Kč).

Na otevírací dobu a ceník služeb se můžete podívat zde.

KARTA MULTISPORT

Návštěvníci mohou u nás využít kartu MULTISPORT při zakupení jednorázového vstupu do aquaparku na dobu 90 min - PO-NE, do posilovny (90 min) - PO-NE nebo na kondiční plavání (90 min) -  PO-NE. 

 

BAZÉNY

Krytý 25 m bazén pro plavce má hloubku 1,8 – 2,0 m, teplotu vody 27 – 28oC, a šest drah šířky 2,25 m.

Krytý rekreační bazén udržujeme při teplotě 30°C.

Vířivka má teplotu 34°C.

Dětské brouzdaliště má teplotu 30°C a díky hloubce 20 cm je vhodné pro menší děti.

Střešní bazén je vám k dispozici v době letního provozu. Jeho teplotu vyhříváme na 28 - 30°C. Střešní terasa a střešní bazén jsou součástí placené zóny areálu, neplatí se tedy žádné zvýšené vstupné a je možno libovolně přecházet mezi krytou částí a střešní terasou.

Rozpis drah, relaxačních částí a sauny naleznete zde.

SAUNA

Pobyt v sauně do tří minut vám neúčtujeme.

Teplota je 99°C a kapacita 12 návštěvníků.

Poradíme Vám, jak se správně saunovat -  zde.

POSILOVNA

Použití posilovny součástí vstupného. Podmínkou použití je cvičební úbor a obuv.

Posilovna je celoročně klimatizována (22 až 24°C). Lze si zde zajistit službu trenéra, který Vám odborně poradí při sestavení individuálního tréninku.

ČIPOVÉ HODINKY

čipové hodinky

Co jsou čipové hodinky?

Čipové hodinky s předplaceným kreditem (elektronický čip na náramku) lze nabít na libovolnou peněžní částku. Z kreditu se odečítá vstupné za dobu strávenou v areálu dle podmínek uvedených v ceníku vstupného. Návštěvník může čerpat z předplaceného kreditu nabízené služby daného střediska. Je možno s nimi hradit i útratu v občerstvení.

Podmínky pořízení čipových hodinek

CHCETE SI POŘÍDIT ČIPOVÉ HODINKY NEBO DÁRKOVÝ POUKAZ?

ZTRÁTY A NÁLEZY

V našem Aquaparku máme i ztráty a nálezy. Nalezené předměty uschováváme po dobu tří měsíců od nálezu. Neváhejte se na ztracené předměty na pokladně zeptat třeba i dva týdny po ztrátě. Často jsou nám vráceny i po dlouhé době, protože si je některý jiný návštěvník omylem přibalil a při další návštěvě poctivě vrátil.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁDY

Návštěvní řád