Aquapark Plavecký bazén Střešní bazén Atrakce Posilovna
Úvodní strana

Aquapark Kohoutovice

BAZÉNY

Střešní bazén a sluneční terasa 27,8°C

Střešní bazén je v sezóně 2017 otevřen při příznivém počasí od 10:00 do 20:00 hodin.

Za horkých letních dnů jste si oblíbili náš venkovní střešní bazén a střešní terasu. Jedná se o součást placené zóny areálu, neplatí se zde žádné zvýšené vstupné a je možno libovolně přecházet mezi krytou částí a střešní terasou.

Každodenní otevírací doba je závislá na zájmu návštěvníků i na počasí, v případě příznivého počasí v průběhu prázdnin zde budete moci pobýt v době 9:00 – 19:00 hodin. V případě bouřky musíme terasu i střešní bazén uzavřít. Přesná otevírací doba je uvedena vždy dopředu na webových stránkách i na informačních nástěnkách uvnitř areálu.

Bazén je vhodný i pro menší děti – hloubku má 80 cm, teplota vody kolísá mezi 28 až 30°C. Na bezpečnost a pořádek dohlíží plavčík, který ve velmi horkých dnech ochlazuje podlahu střešní terasy. Bezplatně jsou zde k dispozici polohovatelná lehátka a čtyři velké slunečníky.

Občerstvení k dispozici

Na střešní terase pochopitelně nechybí občerstvení. Útratu evidujeme prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu. Posezení s chlazeným nápojem na naší ojedinělé terase se vám bude líbit!

Střešní bazén Sluneční terasa Výhled ze střechy Výhled ze střechy Relax na střeše
1. Střešní bazén 2. Sluneční terasa 3. Výhled ze střechy 4. Výhled ze střechy 5. Relax na střeše

Návštěvní řád