Aquapark Plavecký bazén Střešní bazén Atrakce Posilovna
Úvodní strana

Aquapark Kohoutovice

25.4.2019, čtvrtek
střešní bazén zavřen sauna otevřeno
otevřeno do 21:30 poslední vstup 20:45

Aquapark Kohoutovice

V Aquaparku Kohoutovice objevíte prostředí příjemné pro strávení několika hodin relaxace či vodních radovánek. Nabízíme služby nejen rodinám s dětmi a plavcům, ale i školám a sportovním oddílům.

Naleznete u nás vše, co potřebujete k odpočinku, vodnímu vyžití a zdravému pohybu - vnitřní bazény, střešní bazén, saunu a také posilovnu.

Bazény

Bazény

Pod zajímavě řešenou střechou objevíte 25metrový krytý plavecký bazén hloubky 1,8 – 2,0 m, o teplotě vody 27 – 28oC. Je rozdělen do šesti drah šířky 2,25 m. Navštivte určitě také krytý rekreační bazén s vodními tryskami, perličkovými rošty a vodními chrliči či vířivku. Naši nejmenší návštěvníci využijí dětské brouzdaliště s vodním hřibem. Za horkých letních dnů přijde vhod náš střešní bazén s prostorem k opalování a výhledem na okolí.
Další informace zde.

Atrakce

Atrakce

Nejoblíbenější atrakcí je tobogán dlouhý 90 metrů. V pravidelných intervalech spouštíme divokou řeku - tu také jistě rádi vyzkoušíte. Chvilky odpočinku v páře mohou završit příjemně strávený pobyt v našem aquaparku.
Další informace zde.

Sauna

Sauna

Upevnit své zdraví můžete v sauně s teplotou 100oC. Její součástí je ochlazovací bazének a odpočívárna. Saunování je pro vás přínosné v mnoha ohledech - zvyšuje odolnost proti nachlazení, eliminuje bolesti hlavy a kloubů, odbourává stres... Naši saunu můžete navštěvovat po celý rok.
Další informace zde.

Posilovna

Posilovna

Chcete-li udělat něco pro své tělo, jistě vám přijde vhod naše klimatizovaná posilovna, kterou naleznete v horním patře aquaparku. Nabízíme vám kompletní vybavení mnoha strojů a náčiní, s jejichž pomocí procvičíte všechny tělesné partie.
Další informace zde.

Občerstvení

Občerstvení

Zveme vás do našeho baru. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Najdete u nás příjemné posezení, dobrou kávu, deserty a teplé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k WiFi. Útratu evidujeme prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu. Jídelníček k nahlédnutí zde.

Dětský koutek

Dětský koutek

Zveme vás do dětského koutku, který se nachází v prostorách občerstvení v druhém patře. Vaše děti si zde pohrají, zatímco vy můžete příjemně relaxovat u kávy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k WiFi.

Masérna

Masérna

V prostorách Aquaparku nabízíme sportovní, klasickou a relaxační masáž, která vám pomůže od bolesti, stresu a napětí. Více informací o masážích, cenách, otevírací době naleznete zde.

Doplňkový prodej

Doplňkový prodej

V Aquaparku Kohoutovice jsme pro vás rozšířili služby. Můžete si u nás půjčit osušku nebo zakoupit šampón, mýdlo i tělové mléko. Jediné co si tedy musíte vzít s sebou, jsou plavky, vše ostatní můžete nechat doma. :-)

Historie stavby

Historie stavby

V dubnu 2015 uplynulo 5 let od uvedení Aquaparku Kohoutovice do provozu.

V roce 2004 byla zpracována studie na možnost přístavby krytého bazénu u základní školy, později vznikla myšlenka vybudovat aquapark, který v městě Brně chyběl. V roce 2006 začala architektonická kancelář K4 a.s. s projektováním, od dubna 2008 se stavělo, zhotovitelem díla je společnost STAVOPROGRES BRNO, spol. s r.o. Investorem bylo Statutární město Brno, cena stavby činila 211 mil. Kč. Od slavnostního zahájení provozu 14. dubna 2010 do dneška navštívilo areál již více jak 1,25 milionu návštěvníků. Jejich počet se rok od roku zvyšuje – ze 185 tisíc v roce 2010 po 300 tisíc v roce loňském.
Historie stavby